Забронювати номер
Ціна номера від 700 грн за добу

Контакти


м. Львів, вул. Зелена, 408
paladahotel@gmail.com

Рецепція

+38 (067) 2665 909
+38 (095) 002 6171

Готель, кафе, сауна

+38 (067) 3399 759

Дирекція

+38 (067) 925 87 86

Ласкаво просимо до нашого готелю – Welcome!

Готельний комплекс «Палада» розташований на вул. Зеленій, на виїзді зі Львова, в напрямку Івано-Франківська.

Комплекс складається з двох корпусів, літніх майданчиків, відкритого басейну.

Пропонуємо поселитися у новому корпусі готелю - це новобудова, яка налічує 5 поверхів (передбачений ліфт). На першому поверсі розташований ресторан на 120 осіб, в якому Ви можете відсвяткувати весілля, бенкет чи будь-яку іншу урочисту подію; є танцмайданчик та літній майданчик з виходом до відкритого басейну.

У ресторані є усе необхідне обладнання для проведення конференцій.

Цокольний поверх займають дві сауни на дровах з теплими басейнами та чашами для занурення в холодну воду, а також окремою кімнатою відпочинку. На 2-5 поверхах розміщені готельні номери, розраховані на 80 осіб.

Готельні номери цього корпусу відрізняються оригінальними дизайнерськими рішеннями як в проектуванні, так і в оформленні. До ваших послуг комфортні двомісні та тримісні стандартні номери, двомісні стандарти покращеної комфортності, люкси, є номер з кухнею, з каміном.

До увашої уваги ще один корпус (введений в експлуатацію у 2005 р.) – триповерхова будівля, де розташовані готельні номери економ-класу, бенкетний зал на 40 чол. та кафе-гриль, в меню якого страви традиційної української кухні, ігрова кімната з настільним тенісом та більярдом.

Пропонуємо нашим гостям відвідати сауну на дровах, яка розрахована на 6-8 осіб., та фінську електричну сауну.

Загалом, номерний фонд першого корпусу налічує 16 номерів категорії «економ» – двомісний, тримісний та двомісний покращений, в яких можуть розміститись 36-40 осіб.

Всього готельний комплекс «Палада» налічує 48 номерів різних категорій, де одночасно можна розмістити 120 чоловік.

Готель вирізняється хорошим розташуванням: 7 км від центру міста, 1,5 км до кільцевої дороги. Таким чином, Ви маєте можливість доволі легко та швидко потрапити до нас, а ми вже докладемо максимум зусиль, щоб зробити Ваше перебування якомога комфортнішим та приємним.